• Ви знаходитесь тут:

Адреса:

м. Харків вул. Рудика 1-А тел. 773-70-70 e-maill: ds74@ukr.net

Адміністрація:

Завідувач ДНЗ № 74 Іржавська Олена Вікторівна. Закінчила у 1995 році Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології, вихователя дітей дошкільного віку, у 2010 році отримала диплом з відзнакою магістра управління навчальним закладом . Працює у Київському районі м. Харкова з 1994 року, на посаді завідувача з 1999 року, фахівець вищої категорії.

Вихователь-методист ДНЗ № 74 Дворцова Людмила Віталіївна. Закінчила у 2010 році Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди і отримала базову вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання. Логопедія.» Педагогічний стаж - 17 років.

Практичний психолог ДНЗ № 74 Цьома Вікторія Василівна. У 2010 році закінчила Національний університет цивільного захисту України і отримала вищу освіту за спеціальністю "Психологія". Молодий спеціаліст, який прагне досягти творчих успіхів у роботі з дітьми.

/Files/images/Аза Фёдоровна.JPG

Редіна Аза Федорівна, лікар-педіатр, фахівець вищої категорії, стаж роботи понад 30 років.

/Files/images/Темнохуд.JPG

Сестра медична старша - Темнохуд Валентина Володимирівна, фахівець вищої категорії

Головна мета закладу – задоволення потреб громадян в оздоровленні, вихованні та навчанні дітей дошкільного віку.

Завдання:

• Реалізація державної політики в галузі освіти.
  • Створення умов для профілактики, оздоровлення ослаблених дітей, зміцнення їх здоров'я, попередження різних видів захворювань.
  • Забезпечення збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей, прищеплення навичок та звичок здорового способу життя.
  • Виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти та забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

ДНЗ № 74 комбінованого типу, має групи компенсуючого типу( санаторні, для дітей, що часто хворіють) та групи загального розвитку. Для оздоровлення дітей створено блок реабілітації з масажним кабінетом, фізіокабінетом, спелеопечерою, спортивною залою( залою ЛФК), басейном, інгаляторієм.

У ДНЗ № 74 працюють за гнучким графіком чергові гупи дошкільні та одна ясельна групи. З 7-00 до 19-00 ДНЗ працює протягом п'ятиденного робочого тижня. Вихідні дні – субота, неділя.

ДНЗ працює над формуванням соціальної компетентності шляхом впровадження технології «Мови почуттів» та ТРВЗ, розвитку театралізованої ігрової діяльності дітей, активно використовує ІКТ в роботі з дітьми та засоби медіаосвіти. У ДНЗ існує власна система оздоровлення дітей.

Коментарi